04
rugsėjis 2008

Nelaimė ant stalo arba Apple Wireless Mighty Mouse

Niekada nemaniau, kad taip galvosiu ar sakysiu apie apple produkciją. Visais kitais namie turimais produktais esu tikrai patenkintas, bet tik ne pele. Apple Wireless Mighty Mouse tikrai nepigus žaisliukas ir kaip už tokią kainą norėtųsi tikėtis atitinkamos kokybės, tačiau produktas yra visiškai nevykęs dėl vienos labai paprastos priežasties

STRINGANTIS PELĖS RUTULIUKAS

Kai tik gavau šį žaisliuką dovanų buvau tikrai patenkintas, nors ji ir nėra pati ergonomiškiausia mano turėta pelė, tačiau pripratau ir ji tapo patogi, veikė gerai. Praėjo gal 6 savaitės ir tada pradėjo prastai veikti tas mažytis rutuliukas, na va galvoju sulūžo, tada ji pragulėjo ant lentynos keletą mėnesių, kol baigėsi kantrybė ir nuvežiau į garantinį.

Garantiniame ją tiesiog išvalė ir atidavė atgal. Nuo to laiko išmokau pats valyti pelę, nes instrukcijų internete netrūksta, bet viskam ateina galas. Šiandien jokie standartiniai valymo metodai, neardant pačios pelės nustojo veikti, galima sukiot, pūst, valyt kiek nori o rutuliukas neatsigauna. Praėjo maždaug 13 mėnesių nuo jos pirkimo ir teks griebtis atsuktuvo ir kitų įrankių vien tam, kad priverst ją normaliai funkcionuot.

Prisimenant paskutinę iki tol turėtą pelę Logitech MX500 galiu pasakyt, kad ji sąžiningai atitarnavo 5 metus kol pradėjo prastai veikt. Liūdna kai į pasaulį paleidžiamas toks brangus ir niekam tikęs produktas.