04
spalis 2010

Apčiuopiamų darbo rezultatų beieškant

Mano diena prabėga galvojant, barškinant klaviatūra ir kuriant arba taisant, tai ką anksčiau sukūriau. Visi gauti rezultatai virtualūs. Rodos tu juos matai, bet va pačiupinėti negali. Šis faktas kartais sukelia stiprų poreikį pagaminti nors kažkokią smulkmenėlę, tačiau savomis rankomis, kad rezultatą galima būtų parodyti ir žmonėms šiapus ekrano, duoti pačiupinėti, paragauti ir pasigrožėti.

Šį vakarą pagautas tokio impulso greit greit nusprendžiau, kad noriu išmokti iš popieriaus išlankstyti taip dažnai matomą origami gulbę. Kadangi mokytis efektyviausia iš pavyzdžio pirmiausiai pabandžiau pasiklausti Alex (Rimos sesuo, kuri gyvena su mumis), ar moka lankstyti gulbes ir gavau neigiamą atsakymą. Toliau, būdamas ištikimas įpročiams, paieškas perkėliau į virtualybę ir youtube susiradau filmuką, kuris rodo kaip viską atlikti.

Pasirodo viskas ganėtinai paprastą ir gulbė suformuojama atlikus vos 8 veiksmus turint kvadratinį popieriaus lapą. Mokymosi medžiagai puikiai tiko kasdienių darbų sąrašai gyvenantys ant mano stalo

Rezultatas

  • Išmokau lankstyti popierinę gulbę
  • Patenkinau poreikį pagaminti materialų objektą
  • Keliausiu miegoti su šypsena ir puikiai nusiteikęs rytojaus dienai
  • Laiko sąnaudos 15 minučių, o pasitenkinimas materialiai neįkainojamas :)

O štai ši gulbių šeimynėlė plaukė per mano stalą