16
balandis 2015

Internetinis emocijų paleidimo kursas "Būti meile"

Sveiki,

nuo gegužės 17d. iki birželio 14d. organizuoju internetinį emocijų paleidimo kursą "Būti meile". Dalyvauti gali iš bet kurio pasaulio kampelio, kur veikia internetas.

Kam tai skirta?

Visiems, kas nori, kad gyvenimas keliautų į meilę ir ramybę.

Jei tau užteko šių kelių eilučių ir jau nori registruotis, tai registracija baigėsi :)

"Man labai patiko tavo pasakymas, kad tu su ta Dievo meile varai kaip tankas. Varau ne kaip tankas, bet kaip milijardas tanku sujungtu i viena, o gal dar daugiau:)))) kaip as Ji atradau ir isileidau, prasidejo stebuklai, sunku asaras islaikyt is dziaugsmo..."
"12 savaičių kurso" dalyvis Andrius

Kas bus kurso metu?

Visas keturias kurso savaites bus po 4 paskaitas per savaitę. Paskaitos vyks nuo 20 iki 22 val. Lietuvos laiku sekmadienį, pirmadienį, trečiadienį ir ketvirtadienį. Visos paskaitos bus įrašytos ir net jeigu negalėsi dalyvauti, tai paklausysi įrašus.

Kiekvieną rytą kurso metu nuo 7.00 iki 7.30 val. ryte vyks meditacijos, kad pradėtumę dieną visai kitu ritmu ir nuotaika. Visų rytinių meditacijų įrašai taip pat bus skelbiami kursų svetainėje ir jei tuo metu veži vaikus į mokyklą ar darai dar ką nors - nepergyvenk, galėsi paklausyti, kai tik turėsi progą.

Paskaitų metu gilinsimės į visas temas, susijusias su meile, ir priežastis, kodėl jos nejaučiam ir nepatiriam, tas priežastis paleisim ir keliausim į meilę. Visada galėsi paklausti tau rūpimų klausimų, gauti pagalbos paleidžiant iškilusias situacijas ir jausmus.

Visi kurso dalyviai kurso laikotarpiui gaus porininką, su kuriuo galės kasdien (ar kaip išeis) asmeniškai susisiekti ir padėti vienas kitam paleisti iškilusias situacijas.

Turėsite visą mano palaikymą, kurio prireiks asmeniškai, jei iškils situacijos, kuriose nežinosite, ką daryti. Turėsite mano telefoną, skype ir el. paštą ir galėsite kreiptis pagalbos.

Ką turėsi pasižadėti SAU kurso metu

  1. Jokio alkoholio, narkotikų ir cigarečių. Jei dabar rūkai ir visiškai nenori mesti, tai šis kursas - ne tau. Jei nori mesti, tai pirmiausiai būtent į tai ir sutelksi savo dėmesį, kol tapsi laisvas nuo šios priklausomybės. Su alkoholiu tas pats :)

  2. Jokių socialinių tinklų visą kurso laiką (“Facebook”, “Twitter”, “Vkontakte” ar kas dar ten yra :) Taip, tau teks pranešti savo brangiausiem draugam, kad jie taves mėnesį negalės laikinti... ir pasiekti ten. Jeigu tavo darbas susijes su tuo - tai dirbk į sveikatą, tiesiog nepramogauk ir nebėk nuo savęs į soc. tinklus.

  3. Jokių naujienų skaitymo, laikraščių, jei dar tokius turi, žurnalų, jokio televizoriaus, radijos, filmų žiūrėjimo ir panašių dėmesio atitraukimų. Jei tiki, kad negali išgyventi be to, nes to "reikia" tavo darbui, tai gali atrasti daug naujienų apie save :)

  4. Būti laiku rytiniuose susitikimuose ir paskaitose, nebent tai kertasi su darbu ar kitais nepakeičiamais dalykais, tada klausysi įrašus.

  5. Praktikuoti buvimą tyloje, paleidinėti vietoj kalbėjimo, kad praleistum laiką.

  6. Bendrauti su savo partneriu apie paleidimą ir paleidinėti bent kartą per dieną gyvai arba telefonu, internetu.

  7. Nešiotis užrašų knygutę (taip gali naudoti telefoną) su savimi ir užsirašinėti visas dovanas ir siurprizus, kuriuos gausi iš gyvenimo dėl paleidimų.

Kiek tai kainuos?

Šis mėnesio trukmės kursas tau kainuos 150€, jei dalyvausi vienas. Jei dalyvausi su savo pora, tai porai kainuos 200€ (apie tai praneši man po registracijos).

Ką daryti, jei dabar neturi pinigų? Nesijaudink, jeigu jauti, kad širdis šaukia ir nori dalyvauti - registruokis drąsiai, o susimokėsi tada, kada galėsi. Gyvenimas visais pasirūpina, kai mes juo pasitikime. Tavo meilė sau yra svarbiau už viską gyvenime, tai pasitikėk gyvenimu ir dalyvauk.

Galima mokėti visą sumą iškart, galima mokėti dalimis arba atidėti mokėjimą, kol gausi pinigus, kiekvienam pagal galimybes ir situaciją. Aš noriu, kad tu suprastum, jog finansai NEGALI būti priežastimi, dėl kurios tu nedalyvauji :)

Viską supratau, jau noriu registruotis, bet baigėsi ;) Arba skaityk toliau.

Kodėl būtent "Būti meile"?

Daug metų bandžiau išmokti mylėti, kaip tikras programuotojas ieškojau to algoritmo, veiksmų sekos, kurią reikia atlikti, kad mylėčiau. Tikėjau, kad tą meilę kažkaip reikia auginti, generuoti, gaminti, plėsti ir dauginti. Žodžiu, reikia gerai pasistengt ir mylėt, tada būsiu geras ir nuostabus. Pradėjus paleidinėti jausmus, kartas nuo karto ateidavo toks keistas tuo metu patyrimas, kai tiesiog paleidus viską, likdavo meilė spontaniškai, natūraliai, be jokių mano pastangų ir netgi visai nesitikint to. Jau tada buvo įtarimas, kad su mano bandymu mylėti kažkas ne taip. O dabar žinau iš savo patirties ir daugelio žmonių, su kuriais dirbau per paskutinius keletą metų, kad nepavyks išmokti mylėti, nes ta meilė jau yra, jos nereikia gaminti, telieka ją atidengti ir pripažinti.

Ką pripažinti? Kad tu jau esi ta meilė, kurios tu ieškai. Ne, tai nėra tavo vardas ir asmenybė, o tai, kas yra tavo tikroji esybė, kas tu esi iš tikro už visų tų istorijų apie save. Tu gyveni istorijose ir tiki, kad nėra to, ko tu nori, o aš noriu, kad turėtum progą praktiškai patirti, jog tai tiesa, tu esi meilė.

Kas uždengia meilę? Įvairiausi jausmai ir sprendimai, kuriuos padarėm praeityje. Paprasčiausi ir populiariausi mūsų sprendimai:
- manęs nemylėjo, tai aš negaliu mylėti;
- aš nemoku mylėti;
- man neišeina;
- aš labai norėčiau, bet nežinau kaip;
- jeigu tėvai/ mokytojai/ draugai būtų mylėję, tai būtų viskas kitaip;
- jie gi svetimi, kaip galima juos mylėti;
- o tai kodėl turėčiau mylėti tuos "blogus" žmones?
- aš turiu būti geras ir pasistengti įtikti;
- negaliu būti laimingas, jeigu kažkas šalia yra nelaimingas.

Kokie tokios nemeilės rezultatai tavo gyvenime? Santykių problemos, finansiniai sunkumai, ligos ir sveikatos sutrikimai, neryžtingumas, savęs nepriėmimas ir dar, ir dar daug visko :)

Nuspręsk, kad nori vidinės ramybės ir meilės gyvenime, ir keliaujam kartu.

Registracija baigėsi

Labas,Ryti

Aciu uz tavo atsidavima,uz vedima i meile,pildytis ja is savo vidines versmes,buti joje,nevarbu kur tu bebutum,ji visada kartu. Pasidalinsiu patyrimu apie buvima meileje. Paleidinejau santykius,man kilo abejoniu,gal but,tai netikra,tai tik mano iliuzijos ir panasiai. Paleidau tas mintis ,ir pajutau tokia ramybe kelias dienas ,viduje,tiek daug sviesios erdves,tarsi,kai po remonto namai atrodo,svarus,kvepiantys gaiva,be jokiu daiktu,taip ir mano vidineje erdveje gaiva,svara. Vaiksciodama palei jura,iskilo klausimas,palauk,tai vadinas tiek viska paleidau,kad nebejauciu jokiu jausmu,jokiu emociju,? Gal as tam zmogui isvis nieko nejauciu,gal man visai jis nerupi? Gal istikruju buvo tik mano iliuzijos apie santykius su juo? Paleidinejau visa tai ir gaunu atsakyma,tai ir yra tikroji Meile.... be dramu,be abejoniu,be lukesciu.... Kazkuri laika ,vaiskatau ir nelabai norisis sutikti su tuo jausmu,nes meile tai visada jaudinies,nerimauji,lauki zinuciu. Ir protas dar vis bando man visokius paaiskinimus kisti,kad patikeciau. Ir kai priemiau sprendima pasveikinti ta nauja jausma Meile,taip pradejo kaisti kunas,tarsi plestis ,paleidau ir ta jausma....ir leidau buti dar geriau...Nuostabus patyrimas buti meileje....Ji visur su tavimi ir pildosi kaskart vis labaiau,ji nesibaigianti....Priemiau sprendima nerti i meile ir nardyti joje....
Dekoju,dekoju dekoju

"12 savaičių kurso" dalyvė LauraRyyyti !!!

Nebegaliu tyleti ir galvoti,kad pas kitus vyksta kazkas svarbesnio nei pas mane, tiksliau nei pas mus.

Po 2 kurso dienu mano antra puse prisijunge prie manes klausyti meditaciju kartu,o po 2 savaiciu mes nusprendem atnaujinti suzadetuves, tuoktis ir netgi susilaukti dar vienos atzalos! Beje,jau turim 2 mergaites,tad paleidinesim sunu :)))

As kaip vyras pagaliau isdrysau prisiimti atsakomybe uz seima: uz mylimaja, uz vaikus,esamus ir busimus...

Rasau ir zliumbiu, zliumbiu is laimes kaip mazas vaikas sugryzes namo pas mama, o dabar sugryzes pas save,pas savo tikraji AS!

Tu sakei asaros tai pasipriesinimas, bet tai dziaugsmo asaros, ne skausmo ir man gera...

2 savaites apverte musu gyvenimus, 2 savaites padare tai,ko mes dviese nesugebejom padaryti per 8 metus! 2 savaites jau pranoko mano visus drasiausius 12 savaiciu kurso lukescius ir tokiu svajoniu net nedrysau tiketis...

Jeigu manai,kad verta,paskaityk visiems,nes as to nesusigraudines nesugebesiu padaryt :). Aciu Tau !!!

Pagarbiai Dalius "12 savaičių kurso" dalyvis