07
liepa 2015

Internetinis emocijų paleidimo kursas "Esu laisvas"

Sveiki,

Dar gali prisijungti prie kurso iki spalio 11d. jei nori dalyvauti!

nuo rugsėjo 20d. iki gruodžio 13d. organizuoju internetinį emocijų paleidimo kursą "Esu laisvas". Dalyvauti gali iš bet kurio pasaulio kampelio, kur veikia internetas.

Kam tai skirta?

Visiems, kas nori, kad gyvenimas keliautų į meilę ir ramybę.

Ką tik apsiverkiau, nes PIRMĄ KARTĄ per savo visą gyvenimą aš ramiai, be kritikos ir teisimo žiūrėjau į save veidrodyje ir galvojau: Myliu tave, Karolina. Tada pridėjau: Net jeigu nusivalytum visą makiažą ir daugiau niekada negalėtum pasidažyti, net jeigu visą gyvenimą liktum ten, kur esi, tokia, kokia esi - vistiek tave mylėčiau.

"Būti meile" kurso dalyvė Karolina 17m.

Jei tau užteko šių kelių eilučių ir jau nori registruotis, tai spausk čia.

Kas bus kurso metu?

Bus po 2 paskaitas per savaitę. Paskaitos vyks nuo 20 iki 22 val. Lietuvos laiku ketvirtadienį ir sekmadienį. Visos paskaitos bus įrašytos ir net jeigu negalėsi dalyvauti, tai paklausysi įrašus.

Kiekvieną rytą kurso metu nuo 7.00 iki 7.30 val. ryte vyks meditacijos, kad pradėtumę dieną visai kitu ritmu ir nuotaika. Visų rytinių meditacijų įrašai taip pat bus skelbiami kursų svetainėje ir jei tuo metu veži vaikus į mokyklą ar darai dar ką nors - nepergyvenk, galėsi paklausyti, kai tik turėsi progą.

Paskaitų metu gilinsimės į visus mus gyvenime ribojančius dalykus ir juos paleisim, kad galėtume gyventi laisvėje ir džiaugsme. Paleidinėsim savo istorijas visose pagrindinėse gyvenimo srityse - meilė ir ramybė, santykiai, finansai, sveikata, tikslai, baimės ir nerimai, bei viskas.

Visi kurso dalyviai kurso laikotarpiui gaus porininką, su kuriuo galės kasdien (ar kaip išeis) asmeniškai susisiekti ir padėti vienas kitam paleisti iškilusias situacijas.

Turėsite visą mano palaikymą, kurio prireiks asmeniškai, jei iškils situacijos, kuriose nežinosite, ką daryti. Turėsite mano telefoną, skype ir el. paštą ir galėsite kreiptis pagalbos. Taip pat bus daugiau pagalbininkų į kuriuos galėsite kreiptis iškilus būtinybei.

Ką turėsi pasižadėti SAU kurso metu

  1. Jokio alkoholio, narkotikų ir cigarečių. Jei dabar rūkai ir visiškai nenori mesti, tai šis kursas - ne tau. Jei nori mesti, tai pirmiausiai būtent į tai ir sutelksi savo dėmesį, kol tapsi laisvas nuo šios priklausomybės. Su alkoholiu tas pats :)

  2. Jokių socialinių tinklų visą kurso laiką (“Facebook”, “Twitter”, “Vkontakte” ar kas dar ten yra :) Taip, tau teks pranešti savo brangiausiem draugam, kad jie taves mėnesį negalės laikinti... ir pasiekti ten. Jeigu tavo darbas susijes su tuo - tai dirbk į sveikatą, tiesiog nepramogauk ir nebėk nuo savęs į soc. tinklus.

  3. Jokių naujienų skaitymo, laikraščių, jei dar tokius turi, žurnalų, jokio televizoriaus, radijos, filmų žiūrėjimo ir panašių dėmesio atitraukimų. Jei tiki, kad negali išgyventi be to, nes to "reikia" tavo darbui, tai gali atrasti daug naujienų apie save :)

  4. Būti laiku rytiniuose susitikimuose ir paskaitose, nebent tai kertasi su darbu ar kitais nepakeičiamais dalykais, tada klausysi įrašus.

  5. Praktikuoti buvimą tyloje, paleidinėti vietoj kalbėjimo, kad praleistum laiką.

  6. Bendrauti su savo partneriu apie paleidimą ir paleidinėti bent kartą per dieną gyvai arba telefonu, internetu.

  7. Nešiotis užrašų knygutę (taip gali naudoti telefoną) su savimi ir užsirašinėti visas dovanas ir siurprizus, kuriuos gausi iš gyvenimo dėl paleidimų.

Kiek tai kainuos?

Šis 12 savaičių kursas tau kainuos 100€ per mėnesį (viso 300€), jei dalyvausi vienas. Jei dalyvausi su savo pora, ar draugu, kuris dar nėra dalyvaves jokiuose kursuose, tai jum kainuos 150€ per mėnesį (viso 450€) (apie tai praneši man po registracijos).

Ką daryti, jei dabar neturi pinigų? Nesijaudink, jeigu jauti, kad širdis šaukia ir nori dalyvauti - registruokis drąsiai, o susimokėsi tada, kada galėsi. Gyvenimas visais pasirūpina, kai mes juo pasitikime. Tavo meilė sau yra svarbiau už viską gyvenime, tai pasitikėk gyvenimu ir dalyvauk.

Galima mokėti visą sumą iškart, galima mokėti dalimis arba atidėti mokėjimą, kol gausi pinigus, kiekvienam pagal galimybes ir situaciją. Aš noriu, kad tu suprastum, jog finansai NEGALI būti priežastimi, dėl kurios tu nedalyvauji :)

Viską supratau, noriu registruotis Arba skaityk toliau.

Ištrauka iš Deimantės laiško po pavasarinio "Esu laisvas" kurso: Dar vienas is stipresniu atradimu buvo tikslu inventorizacija. Atsimeni, kai pradzioj ten antroj ar trecioj savaitej sakei, rasykit belen ka, nesvarbu, kad kosmosas atrodo, vistiek rasykit. Nu as galvoju, Rytis sako, Rytis zino, ir prirasiau... 36 tikslus :). Tuo metu atrode tokie rimti, tokie 5-mecio, 10-mecio tikslai, reikalaujantys uolaus darbo ir milijono pastangu. Nu bet kosmosas, tai kosmosas. Per paskaita Jurga dar pavyzdi toki gera dave: "as leidziu sau laimingai isteketi". Atrode toks geras tikslas, o kazkas man nutiko, negalejau uzrasyt jo ant popieriaus. Niekaip, toks pasipriesinimas kilo, tusinukas is ranku krist pradejo...

Bet po 6-8 savaiciu, padariau revizija ir apsalau: 24 tikslai pilnai realizavosi, kiti rimtam progrese, gal pora tik buvo, kad labai pradinese stadijose. Esme, kad as net konkreciai ju nepaleidinejau, kiek is konteksto nuo kitu paleidimu gavosi. Tai man dave aisku supratima, kad bloku as pati prisistaciau, ir kartais uztenka leisti sau nors ant popieriaus su tinkama intencija. Tada tikslai igauna tarsi atskira gyvenima ir jau niekaip ju nesuziuresi. Tai susirasiau antra chapteri :) tikslu dabar, baisiu ir neuzrasomu jau nebeatsirado :)"Man labai patiko tavo pasakymas, kad tu su ta Dievo meile varai kaip tankas. Varau ne kaip tankas, bet kaip milijardas tanku sujungtu i viena, o gal dar daugiau:)))) kaip as Ji atradau ir isileidau, prasidejo stebuklai, sunku asaras islaikyt is dziaugsmo..."
"12 savaičių kurso" dalyvis AndriusPrivalau pasidalinti :))

Ką tik apsiverkiau, nes PIRMĄ KARTĄ per savo visą gyvenimą aš ramiai, be kritikos ir teisimo žiūrėjau į save veidrodyje ir galvojau: Myliu tave, Karolina. Tada pridėjau: Net jeigu nusivalytum visą makiažą ir daugiau niekada negalėtum pasidažyti, net jeigu visą gyvenimą liktum ten, kur esi, tokia, kokia esi - vistiek tave mylėčiau.

Po kokių 10 metų savęs neigimo aš radau drąsos bent viena koja išlipti iš to užburto nemeilės sau rato.

Tai nebuvo kažkoks nušvitimas, po kurio gyvenimas apsiverstų aukštyn kojom.

Ta meilė, kurią pajutau - lyg ką tik išdygęs trapus augalo daigas, kurį norisi laistyti, puoselėti. Tai, ką patyriau man panašu į kažkokią naują pradžią. Užplūdo ramus džiaugsmas, tyla.

vidus kužda man: prisimink tai, prisimink tai..

Ačiū.:) "Būti meile" kurso dalyvė Karolina 17m.