07
liepa 2015

Pirmoji savaitės trukmės emocijų paleidimo sodyba "Meilė ir ramybė"

Kada?

Nuo spalio 18d. 17 val. iki spalio 25d. 14val. (nuo sekmadienio iki sekmadienio).

Kur?

Tikslią vietą gaus visi užsiregistravę, artėjant sodybos datai, nes ji gali keistis priklausomai nuo dalyvių skaičiaus (jau yra 22).

Ką darysim?

Giliai, nuoširdžiai ir daug žiūrėsim ten, kur tu dažniausiai žiūrėti nenori, tai yra tavo jausmai, įsitikinimai ir ribos, neleidžiančios tau džiaugtis gyvenimu. Žodžiu paleidinėsim ryte, po pietų, per pietus, vakare ir kiek tik spėsim :)

Sodyboje turėsime du svečius. Vienas jų, tai Gediminas Peseckas daug metų praktikuojantis Dzen budizmą. Jis mums praves nuostabų procesą vadinamą "Big Mind", kurio metu galėsi susidraugaut su tomis savo dalimis, kurių gal net neįtari egzistuojant.

Antrasis svečias Mindaugas, tai žmogus, kuris kaip pats kažkada sakė buvo visiškas "protas", analitikas. Mindaugui vienos meditacijos metu visiškai netikėtai atsivėrė jo paties ir kitų žmonių karmos matymas. Kartu su Mindaugu turėsi galimybę pamatyti gilesnę savo praeitį, nei siekia tavo kasdieniai prisiminimai.

Jei pasiryžai ir nori registruotis, tai spausk čia.

Kiek tai kainuos?

Ši savaitės trukmės sodyba kainuoja 450€.

Jei mėgaujiesi nardymu po save ir savaitę prieš dalyvausi laimingi.lt sodyboje, tai tau ši sodyba kainuos 400€.

Patvirtindamas savo pasiryžimą tikrai dalyvauti, po registracijos iki sodybos pradžios pervesk 100€ avansą arba visą sumą į sąskaitą SEB banke:

Rytis Lukoševičius
LT41 7044 0600 0365 4902
paskirtis: už sodybą spalio 18-25d.
Suma: 100€ arba 450€

Dabar jau tikrai viską žinau, noriu dalyvauti!

Almanto istorija, kaip per metus laiko iš depresijos, gyvenimo beprasmybės ir ligoninių nukeliavo iki vidinės ramybės ir meilės.Labas, Ryti :)

Vis negaliu atsistebėti kaip beribė meilė gali dar prasiplėsti ir prasiplėsti. Šiandien po paskaitos atėjo jausmas mylimam žmogui, kad "aš tave myliu ir man tavęs nereikia".

Ir jis mane visiškai išnešė - dingo visos ribos, tiek prote, tiek kūne - nebeskyriau kur pasibaigiu aš, o kur prasideda tarkim siena :D ir dabar galiu pasakyti, kad supratau, ką turėjai omeny per paskaitą sakydamas, kad pajauti tik tą kūno vietą prie kurios prisilieti :))

Ir atrodė, kad nebe aš esu pasaulyje, o visas pasaulis yra manyje - telpa toje beribėje erdvėje..

Karolina "Esu laisvas" kurso metu"Man labai patiko tavo pasakymas, kad tu su ta Dievo meile varai kaip tankas. Varau ne kaip tankas, bet kaip milijardas tanku sujungtu i viena, o gal dar daugiau:)))) kaip as Ji atradau ir isileidau, prasidejo stebuklai, sunku asaras islaikyt is dziaugsmo..."
"Esu laisvas" kurso dalyvis AndriusLabas,Ryti

Nuoširdžiai tau dėkoju dėkoju dėkoju,už tavo vedimą... Už vedimą į meile per dieviškumą. Už tavo skleidžiama meile mums....už tavo neįkainojamas dovanas.... Tu kiekviename iš mūsų pasėjai dieviškumo sekla...ir nuo mūsų pačių priklauso,kaip kiekvienas pasiruošęs tai auginti...

Esu dėkinga tau,kad galiu skristi...jausdama meile,besąlygiška pasitikėjimą...o dar labiau esu dėkinga,kad galiu leisti sau nuolankiai pasitikėti savo vedliu,kuris mane veda....ir nuo pakilimo tako kylam aukštyn...mėgaudamiesi meilės erdvėje....absoliučioje meilėje....beribėje meilėje.....kur vien tik ramybe....meilė....pasitikėjimas....CIA IR DABAR....

Ir nesvarbu,kiek tūkstančių km.skirtų mus.....jei esi beribėje meilėje....esi toje erdvėje... Meilės tėkme susilieja kaip sraunus upeliai į vandenyną,tai taip stipru,taip viskas tikra...ir suvoki, Štai Meile....ji čia, tavyje....maudykis...nerk į gelmes....tiesiog beribė erdvė.....

Su kiekvienu įkvėpimu, įkvepi meile... Tu ja kvepuoji.... Ir aplink vien absoliuti meile....kur tu klaidžiojai,ir jos ieškojai? Ji ten, kur tu.... Paleidžiu,tai ką dabar jauciu ir leidziu kad būtų dar geriau...ir dar...ir dar....ir begalybę kartu dar.... Žemai lenkiuosi tau....

"Esu laisvas" kurso dalyvė LauraPrivalau pasidalinti :))

Ką tik apsiverkiau, nes PIRMĄ KARTĄ per savo visą gyvenimą aš ramiai, be kritikos ir teisimo žiūrėjau į save veidrodyje ir galvojau: Myliu tave, Karolina. Tada pridėjau: Net jeigu nusivalytum visą makiažą ir daugiau niekada negalėtum pasidažyti, net jeigu visą gyvenimą liktum ten, kur esi, tokia, kokia esi - vistiek tave mylėčiau.

Po kokių 10 metų savęs neigimo aš radau drąsos bent viena koja išlipti iš to užburto nemeilės sau rato.

Tai nebuvo kažkoks nušvitimas, po kurio gyvenimas apsiverstų aukštyn kojom.

Ta meilė, kurią pajutau - lyg ką tik išdygęs trapus augalo daigas, kurį norisi laistyti, puoselėti. Tai, ką patyriau man panašu į kažkokią naują pradžią. Užplūdo ramus džiaugsmas, tyla.

vidus kužda man: prisimink tai, prisimink tai..

Ačiū.:) "Būti meile" kurso dalyvė Karolina 17m.