Asmeninės konsultacijos

Skaitei, ieškojai, siekei, o visdar jauti, kad ant dūšios šūdina. Tai ar gali pripažint, kad viską ką žinai apie laimę reikia išmest?

Asmeninė konsultacija

Mokau kaip paleisti neigiamas emocijas, kaip su jomis draugauti, o ne kariauti. Truputį papasakosiu teorinę dalį, kas yra emocijų paleidimas ir kaip veikia, o didžiąją laiko dalį skirsime praktikai. Šių susitikimų metu nagrinėjame ir tvarkome jums rūpimas sritis, klausimus ar problemas. Dauguma mūsų taip vadinamų problemų yra tiesiog nesutvarkyti jausmai ir emocijos todėl drąsiai žiūrime ten, kur seniau nesinorėjo žiūrėti, traukiame į dienos šviesą įsitikinimus, kurie riboja ir trukdo gyventi su džiaugsmu ir lengvumu.

Jau po pirmo susitikimo turite praktinį įgūdį ir gebėjimą paleisti jausmus ir galite dirbti savarankiškai.

Susitikimo trukmė: 2,5 valandos
Kaina: 80€
Vieta: Susitikus gyvai Kaune arba per skype
Registruotis konsultacijai internetu

Norintiems giliai pažinti save ir harmonizuoti savo vidinį pasaulį siūlau penkių užsiėmimų ciklą, kuris leidžia įtvirtinti įgūdžius, išvalyti vidų ir patirti daugiau džiaugsmo kasdien. Po kiekvieno užsiėmimo yra užduotys savarankiškam darbui namuose, tai leidžia palaikyti praktiką ir paspartinti teigiamus pokyčius.

5 susitikimų planas:

1. Pradžioje teorinė dalis, truks maždaug 30 min., likes užsiėmimo laikas skiriamas praktiškai taikant tai ką išgirdote.
2. Mokau naudoti paleidimus tikslams pasiekti ir toliau gilinamės į jums svarbius klausimus.
3. Praeities programų, patyrimų ir išgyvenimų valymas. Žiūrime į jūms svarbias sritis ir valome įsitikinimus, kurie ten dar liko.
4. Išmokysiu dar vieną paleidimo metodą, kuris veda į visišką priėmimą. Dirbame su giliai viduje gyvenančiais įsitikinimais ir juos paleidžiame.
5. Įtvirtiname savarankiškumą ir išmokstate keletą paprastų meditacijų asmeniniam tobulėjimui palaikyti.

* Šis planas preliminarus ir pagal kiekvieno asmeninę situaciją gali lengvai keistis.

Vieno susitikimo trukmė: 2,5 valandos
Kaina: 80€
Vieta: Susitikus gyvai Kaune arba per skype
Registruotis konsultacijai internetu

Intensyvus savaitgalis

Viso ko pradžia, tai atsiskyrimas nuo įprastos aplinkos ir dirgiklių. Išjungiame telefonus, internetą, artimuosius ir naujienas iš pasaulio.

Laikas sau, kuris prasideda penktadienį vakare ir tęsiasi iki sekmadienio pietų. Jų metu mokysimės paleidinėti jausmus, medituoti, žiūrėti į save ir savarankiškai rasti atsakymus ir savo nuosavą išmintį. Tai laikas skirtas labai giliam ir intensyviam pasižiūrėjimui į save. Patirti ir pamatyti nuo ko yra bėgama gyvenime ir kaip, bei tai pakeisti ir sutvarkyti.

Kas keletą valandų darysime pertraukas, bendrausim, plepėsim, valgysim, ilsėsimės. Tokio savaitgalio metu galima pažvelgti labai giliai ir tai bus intensyvu. Mano vienintelė sąlyga, kad pasiryžus procesui, jo nutraukti nebus galima, reiks būti iki galo. Niekas žmogaus iš operacinės atvira krūtinės lasta neišleidžia, taip ir čia - viską reikia užbaigti.

Jis gali vykti mano namuose arba jums patogioje vietoje, kur galima būti vieniems ir nuoširdžiai skirti laiką sau. Jei leidžia jūsų dienotvarkė, tai gali būti ir darbo dienomis.

Trukmė: apie 48 val.
Kaina: 900€
Vieta: Sodyba, tuščias butas ar kita vieta, kur galima būti vieniems netrukdomai. Arba mano namai.

Kaip su manimi susisiekti?

El. paštu: esu@rytis.net
Telefonu: +370 682 48925
Skype: pacifists_
Facebook: Rytis Lukoševičius
Gyvenu Kaune.