Atsiliepimai

Žilvinas

Mūsų pokalbis po trijų dienų praleistų kartu, paleidinėjant praeities skausmus ir emocijas.

Paulius

Tiesiog noriu parasyti kaip tai paveike mane.

Pati programa buvo faina , motyvuojanti, bet net neisivaizdavau kad ji taip nerialiai veikia, tiesiog nesitikejau to kas vyksta. Jau praejo daugeu nei menuo nuo dalyvavimo ir jauciuosi tiesiog puikiai.

Viskas vyksta taip sklandziai ir lengvai, jog kartais net sunku patiketi ir tai nerialiai dziugina :) Kad ir ka bedaryciau visos durys man atviros, o jai usidaro tai tiesiog susitaikau ir kitos atsidaro Zmones kuriuos pazystu ir pazinojau tiesiog keiciasi akyse

Gryzau i darba ir savo kasdienybe kaip naujas ir iskart buvau priimtas visu taip siltai lyg be manes negaletu apsieiti, tai tikrai nustebino

Kaip ir sakei pokyciai prasideda is vidaus ir atsispindi isoreje, nors nepirma kart tai girdejau bet pirma kart tai supratau isbandes praktiskai

Poziuris i tai kas vyksta gyvenime ir situaciju vertinimas pasikeite tiesiog akimirksniu, pradejau rinktis visada lengviausia kelia gyvenime, tiesiog plaukti pasroviui, nes uzkniso kovoti pries srove :) kiek galima svaistyti savo demesi ir energija

Minciu gerokai sumazejo mano galvoje, pradejau daugiau pastebeti, gilintis, jausti ir atpazinti jausmus, stebeti aplinka ir tam man nereikia deti jokiu pastangu :)

Dabar kuriu planus rydienai, bet gyvenu siandien (cia ir dabar), o ne rydienos planuose kaip anksciau

Nebenoriu pakeisti praeities, tiesiog lengvai susitaikau su ja kad ir kokia ji bebutu ir paleidziu su lengvumu :)

Kai atmeti klaidos galimybe, visa tai tampa paprasta, kaip ir pats sakei klaidu nebuna buna tik pasirinkimai

Pradejau leist visiem aplink mane buti tokiais kokie jie yra ir visiskai nesistengiu ju pakeisti, kad ir nepritariu ju pasirinkimams, bet tai jug ju gyvenimas ir jame tik jie gali priimti galutinius sprendimus, pradejau pazint visus is naujo ir kad ir kokie jie yra, jie yra nerialus :)

Kai leidi kitam atsiskleisti ir priemi ji toki koks jis yra, pranyksta visos ytampos ir matai zmones tokius kokie jie yra istikro, be kaukiu

Protas svarus, dvejones isnyko, pradejau daryt, veikt, iseiti is fantaziju kurios sako jog viskas bus gerai, (palikti konforto zona) nes viskas yra o ne bus puiku

Kartais matau kituose daugeu nei noreceu pamatyti, tai dar kartais trikdo, bet apsiprantu

Kai dazniau paleidineju, paleidineti tampa taip lengva, na jai ilgeu to nedarau, tenka pradeti nuo pradziu, bet greit isivaziuoju :)

Tiesiog taip 6 zingsniu programavimas veikia mane, mano aplinka ir nerialiai keicia gyvenima

Aciu - tai nerialu :)

Laura

Šis video įrašytas po 8 susitikimų per 9 mėnesių laikotarpį. Didžiausias pasiekimas, tai nusimestas didžiulis gabalas "aš turiu būti gera" programos ir sutikimas priimti visus jausmus, o ne tik priimtinus aplinkai.

Živilė

Po trijų dienų valant skaudžius praeities išgyvenimus ir ribojančius įsitikinimus. Sugrįžimas į vidinę ramybę, pasitikėjimą pasauliu ir meilę.

Gintarė

Jos atsiliepimas po intensyvaus savaitgalio ir didžiulių asmeninių transformacijų.

Rimantas

Prieš kelis metus susidomėjau emocinės laisvės ir paleidinėjimo technikomis bei pradėjau jas praktikuoti.

Po truputį tvarkiausi savo vidų, kurį galima būtų palyginti su namais. Ilgainiui išmokau visai neblogai kuoptis, gan greitai pašalinau savo sukauptas šiukšles bei greitai susitvarkydavau su kitų žmonių karts nuo karto atnešamais purvais.

Tačiau vis dar jaučiau, kad kažko trūksta. Jaučiau, kad vis dar turiu blokų, kurie neleidžia pasiekti giliau paslėptų šiukšlių ir užspaustų nešvarumų. Galiausiai paaiškėjo, kad aš buvau iščiustęs tik savo laiptinę ir fasadą. Deja, bet niekaip nerasdavau būdo patekti giliau, todėl tekdavo vis trypčioti prie durų.

Dėkui Dievui, vieną gražią birželio dieną į svečius užsuko Rytis, kuris akimirksniu atrado problemą ir su lengvumu išspyrė šarvuotas mano namų duris. Už jų atsivėrė nuostabūs, savi ir mieli namai, kuriuose jau daug metų nebuvau. Pagaliau ramiai galiu užbaigti savo tvarkymosi darbus bei pradėti puoselėti ir puošti savo (namų) vidų gražiausiomis gėlėmis.

AČIŪ Tau už pagalbą pačiu reikalingiausiu metu!

Kęstutis

Besąlygiškas priėmimas, drąsus nuoširdumas, nepasotinamas entuziazmas, nepavargstantis atsidavimas. Taip apibūdinčiau patį Rytį ir intensyvų savaitgalį.

Aušrinė

Rytis: Aušrinė ne kartą svečiavosi mūsų namuose ir vieną rytą, kai ji vėl iškeliavo į eilinį seminarą, po vakarykštės sesijos, ant stalo radau šią žinutę.

Ryti,
ačiū Tau už viską. Visų pirmą tai, kad šalia Tavęs galiu būti savimi. Kad šalia Tavęs galiu būti silpna! (O tai labai retai galiu sau leisti parodyti draugui =)

Aš neįsivaizduoju ar kuo nors galiu Tau atsidėkoti už tai, kad esi owsome mokytojas!

Esu LABAI labai dėkinga Sau ir Tau už tokį puikų darbą =)

Aš pažadu vidinei mergaitei, kad ji bus saugi. Ačiū. Ačiū ačiū Tau.
Myliu. Ačiū.
Visų pirma labai labai myliu save!!!

Gintarė

Šį rytą atsibudau su begaliniu dėkingumu. Dėkingumu viskam – Dievui, pasauliui, visatai, žmonėms, gyvenimui ir sau už tai kad viskas yra taip kaip yra, ir kad šiandien aš esu ten kur esu. Ačiū Tau Viešpatie, kad į mano gyvenimą atvedei Rytį.

Ryti, Turiu prisipažinti sau, tau ir visiems, kad klaikiai bijojau tavo vedamų sesijų. Bijojau, nes žinojau, kad nebus kur dingti, kad privalėsiu atsisukti į savo baubiausią baubą, pasveikinti jį, gal netgi apkabinti jį ir duoti jam meilės (o šito jis tikrai nenusipelnė!). Bijojau šitos akistatos, nes turėdamą šitą baubiuką jaučiausi saugi, jaučiausi jį kontroliuojanti ir „žinojau“ kaip gyventi. Bet trokšdama visiško saugumo pati save skaudinau. Tas nuolatinis saugumo siekimas labai išsekino. Nebeturiu jėgų ir nebenoriu su tuo kovoti, nebenoriu to laikytis, nebenoriu kentėti.

Dabar žinau - geriau TURĖTI saugumą negu NORĖTI saugumo Pažiūrėti baubui į akis man reikia beprotiškai daug drąsos. Tu man padėjai suprasti, kad nieko baisaus man neatsitiks, jeigu bent kažkiek leisiu sau būti drąsiai. Pasaulis nesugrius ir aš niekur nedingsiu.

Ačiū tau labai labai, kad parodei man mano drąsą, kad ir mažytę kol kas, bet aš ją labai prižiūrėsiu ir auginsiu. Dar nežinau kaip man pavyks vienai drąsiai atsisukti į baubus, bet tu man parodei kryptį ir genialiai paprastą būdą kaip tai daryti. Ačiū tau!

Na, o jeigu pritrūks žinių ar dar kažko – žinau kaip su tavimi susisiekti. Milžiniškas AČIŪ TAU už tavo meilę, supratimą ir galimybę su tavimi būti savimi. Myliu tave, save, gyvenimą...

Vytautas

Rytis: Pasakiau, po 5-6 susitikimo, kad manau jog jam laikas būti savarankiškam štai jo atsakymas:

Ačiū Ryti, aš panašiai pagalvojau. Pajutau, kad paleidimai pasidarė daug svarbesni, nei po stovyklos ir savo jausmams aš per mažai skiriu dėmesio (dažniausiai bėgdavau nuo jų). Tačiau tavo pagalba aš pradėjau rodyti jiems dėmesį ir duoti meilės, ko pasekoje nebereikia nuo jų bėgti. Užtenka paleisti Ačiū tau, kad padėjai suvokti šį momentą. Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū Ačiū

Paprašius atsiliepimo Vytautas parašė:

Kartą draugas manęs paklausė, ar esu gyvenime bėgęs? Staigiai atšoviau, kad ne, tačiau susimąsčiau ir atsakiau, kad ilgą laiką bėgau nuo savo problemų, nuo jausmų susijusioms su jomis, tačiau po paleidimų nustojau, nes išmokai, kad visas problemas galiu šią akimirką paleisti...

Simona

Rytis: Gavau šį laišką grįžes po daugiau kaip savaitės praleistos svečiuojantis pas Simoną Osle. Per tą laiką įvyko bent trys labai intensyvios sesijos , kuriose žiūrėjom ten kur baubai gyvena ;)

ACIU, kad buvai visa savaite cia, aciu, kad skleidi ta siluma, meile, ta toki dieviska atsidavima, toki tobula poziuri i moteris ir visa kita kas vyksta aplink.. dalykus kuriuos as pasakiau Tau musu praktiku metu, niekad netikejau, kad galesiu istarti kam nors garsiai, o juolab vyrui.. kazkoks stebuklas! Taip gera, taip viskas pasikeite.. ACIU, kad ismokei mylet, as tokia nuostabi, pasirodo, wau.. hmm zodziai neisreiskia to ka jauciu, ka noriu pasakyt, bet tikiu Tu jauti tai ka ir noriu Tau perduot..

Kiekvienas vyras - stebuklas, toks nuostabus Dievo kurinys, toks hmmm vyriskas, toks.. hmm toks tobulas, tai ka isimylejau ir tai nuo ko dabar net silpna, rankos dreba, sirdele virpa vien pagalvojus, taip gera gera.. ♡

Aciu, kad palydejai i praeiti, kur turejau galimybe atleist tiems kuriem neatleidau, pamilt tuos kuriu nemylejau, suprast ko nesupratau.. aciu, kad parodei takeli i meile, dieviskuma, svelnuma, zavesi, tikraji maisto skoni, neapykantos, slykstejimosi, pykcio malonuma.., aciu, kad savo ismintimi ir mokejimu 'priremti' prie sienos pakelei mano akis, kurios dabar dovanoja svelnu, angeliska, pilna meiles ir gerio zvilgni, aciu, kad palaikei, ikvepei mane piesiant 'svajoniu vyro' paveikseli, aciu, kad parodei, kad leidai patirti, kad tokiu vyru yra apie kuriuos jau tikrai nebedrysau net pasvajot.. aciu uz tavo juoka, meiles kupinas akis, kad esi toks patogus svecias..

Dekoju Dievui, kad Tave vedziojes visais gyvenimo vieskeleliais, mokes meiles, gerio, atsidavimo..suformaves toki koks Tu esi - atsiunte man net savaitei! Atsiunte ir per Tave parode man kaip gera myleti, kaip gera dievinti save, vyrus, kokios dieviskai tobulai nuostabios tai butybes.. kaip gera duoti meile pasauliui, kad parode kad gera juoktis, kad pasakyti ne, tai meiles israiska sau, kad isdidumas gali but 'atvirsktinis' , kad rode tai ka maciau, leidzia jaust tai ka dabar jauciu..

Neringa

sveikas,
reflektuoju tau, o drauge ir sau apie vakarykste praktika...

pirmiausia tai nesitikejau tokios stiprios sesijos. ta pradzioj sokiravo. turiu ivairiu praktiku patirties, kuomet per ivairius pojucius supranti, kas su tavimi vyksta. taigi pradzioj pajutau labai stipriai kylancia itampa. vietom atrode, kad tuojau uztroksiu - krutine uzsispaude, kvepavimas strigo, visu kunu jauciau vaikstancias energijos bangas. labiausiai sokiravo tai, kad sie procesai prasidejo per pirmasias praktikos minutes - be jokios izangos. labai aiskiai pamaciau savo zaidimus. ir dar aiskiau, kad vis dar nezaidziu su savim iki galo. taip, esi teisus, klausiu to, kuriam pati tureciau pasakyti... musu ivarcius i savo pacios vartus... esu labai dekinga uz ta, kuri tiesiog buna gamtoje. tikrai tai tapo labai fainu ramybes uostu. nors vaizduotej tai vyksta labai idomiu budu. pradzioj pamatau save gamtoj, pievoj prie juros, o po keliu sekundziu sito gero, atsipalaidavusio jausmo isnyra visai kitoks mano pacios ivaizdis - spindziu elegantiska prabanga. matyt taip reiskiasi mano moteriskumas - atsipalaiduoji ir tuomet gali spindet...

pirma karta pamaciau, kiek jauciu nesaugumo ir baimes. zinoma, skaudziausia turbut praktika del vyro ir dukters. tiksliau mano akistata su savo elgesiu siu zmoniu atzvilgiu. taip, noriu but tobula. netobulumas skaudina... bet viskas tik i gera....

pagavai mane mano zaidimuose. istikro tavo ivardijimas mano busenu padeda atsikvoset. net ir suprasdama, kad zaidziu, megaujuosi situacija, ta daryt isivardinus nebetaip skauda. tarsi atsiranda atsakomybe uz tai, ka pats su savim darai, tavo paties pasirinkimas...

padariau visu namu darbus. sunkiausia, zinoma, buvo veidrodis. 2 minutes isejo. toliau jau tempiau laika :) na, bet tai pradzia...

Patiko?

Registruokis asmeninei konsultacijai ir apžiūrėsim tavo baubukus.